Haberler

Stand ve Promosyon Malzemelerinin Gönderilmesi

Standlarda sergilenecek ürün ve dağıtılacak malzemeler, yurtiçi gönderilerde en erken 6 Nisan 2015 tarihinde Kervansaray Lara Hotel Convention Center’da olacak şekilde gönderilmelidir. Gönderilerin sorunsuz depolanması için ANKOSLink 2015 konu başlığının, firma ismi ve stand numarasının muhakkak belirtilmesi gerekmektedir.

Konu : ANKOSLink 2015 Konferansı

Firma Adı :

Stand Numarası:

Alıcı: Ali KÖŞKER
GSM:+90.532. 770 04 95)

Adres: Kervansaray Lara Hotel
Convention Center Lara Turizm Merkezi
07100 Lara / Antalya TÜRKİYE

NOT: Oluşabilecek gümrük masrafları göndericiye aittir. Yurtdışı gönderilerinde gümrükte sorun yaşanması durumunda  sizinle iletişime geçilebilmesi için, kargonuızu gönderdikten sonra kadir@thalestour.com adresine bilgi vermenizi rica ederiz.

******
Bronz Sponsorlar İçin:

ANKOSLink Konferansı’na bronz sponsor olarak katılacak firmaların, konferans çantalarına konulacak promosyon malzemeleri için (550 civarı) yurtiçi gönderilerde en erken 6 Nisan 2015 tarihinde Kervansaray Lara Hotel Convention Center’da olacak şekilde konu başlığında konferans çantaları için olduğu ve firma ismi belirtilerek gönderilmesi önemlidir.

Konu : ANKOSLink 2015  – Konferans Çantaları İçin

Firma Adı : …………………..

 Alıcı: Ali KÖŞKER
GSM:+90.532. 770 04 95

Adres: Kervansaray Lara Hotel
Convention Center Lara Turizm Merkezi
07100 Lara / Antalya
 TÜRKİYE

NOT: Oluşabilecek gümrük masrafları göndericiye aittir. Yurtdışı gönderilerinde gümrükte sorun yaşanması durumunda  sizinle iletişime geçilebilmesi için, kargonuızu gönderdikten sonra kadir@thalestour.com adresine bilgi vermenizi rica ederiz.

Elmas Sponsorlar

 

  • diamondsponsors
  • diamondsponsors
  • diamondsponsors
  • diamondsponsors
  • diamondsponsors
  • diamondsponsors